آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10654
۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۸ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” خبرنگار مهر” ، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری، در دیدار با اعضای بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر اظهار داشت: ترویج فرهنگ حجاب و عفاف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و زمینه‌ساز نجات جامعه است. وی با اشاره به اینکه بی‌توجهی به موضوع عفاف و […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” خبرنگار مهر” ، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری، در دیدار با اعضای بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر اظهار داشت: ترویج فرهنگ حجاب و عفاف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و زمینه‌ساز نجات جامعه است.

وی با اشاره به اینکه بی‌توجهی به موضوع عفاف و حجاب باعث سقوط اخلاقی شخص و خانواده و جامعه می‌شود، افزود: ارتباط مستقیمی بین اساس زندگی فرد با موضوع عفاف و حجاب وجود دارد و یکی از عوامل فروپاشی خانواده‌ها بی‌توجهی به عفاف و حجاب است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه عفاف باعث صیانت انسان از حریم اخلاقی و شخصی و حفظ آبرو در عرصه اخلاقی می‌شود، اضافه کرد: عفاف در ذات انسان نهفته است و در اسلام بر روی این موضوع تاکید بسیاری شده است.

وی با اشاره به اینکه عفیف بودن و مراعات مسائل اخلاقی در نهاد انسان قرار دارد، بیان کرد: حجاب یکی از تجلیات و امور صیانتی عفاف است و وقتی حریم عفاف و حجاب شکسته شود به تبع آن تمام حریم ها شکسته خواهد شد.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به اینکه جامعه‌ای که توجهی به عفاف و حجاب ندارد در معرض سقوط است، تصریح کرد: بخش عظیمی از مسئله سقوط فضیلت عفاف، توسط کمرنگ و بی رنگ شدن حجاب صورت می گیرد.

وی کاهش درجه عفاف را یکی از بحران‌های بزرگ جوامع غربی عنوان کرد و افزود: فرهنگ سازی عفاف و حجاب یک کار جمعی، فرهنگی و ریشه ای است که باید از سنین پائین به خوبی انجام شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ادامه داد: بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر تاکنون کارهای بسیار خوب و بزرگی را انجام داده است که این اقدامات تاثیر بالایی در جامعه دارد.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32