آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
توسط زنان و دختران مسلمان

انجام مقدمات برپایی روز جهانی حجاب

کد خبر: 10628
۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۷ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) به نقل از پایگاه خبری Times Headline؛ کمپین رسانه‌ای روز جهانی حجاب با هشتگ «قدرتمند با حجاب» ( #StrongInHijab ) آغاز شده است. زنان مسلمان عکس‌ها و نوشته‌های خود را با موضوع حجاب به اشتراک می‌گذارند. مطابق سال‌‌های گذشته، غیرمسلمانان حامی آزادی […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) به نقل از پایگاه خبری Times Headline؛ کمپین رسانه‌ای روز جهانی حجاب با هشتگ «قدرتمند با حجاب»
( #StrongInHijab ) آغاز شده است.

زنان مسلمان عکس‌ها و نوشته‌های خود را با موضوع حجاب به اشتراک می‌گذارند.

مطابق سال‌‌های گذشته، غیرمسلمانان حامی آزادی زنان مسلمان در انتخاب پوشش نیز در این برنامه شرکت دارند و با اشتراک گذاشتن عکس‌های با حجاب خود، نظرات خود در مورد حجاب را به اشتراک می‌گذارند.

در این روز برنامه‌های مختلف آموزشی با موضوع حجاب ، اهدای رایگان روسری و دعوت از غیرمسلمانان برای امتحان کردن حجاب نیز در سراسر دنیا با هدف زدودن تصورات نادرست در مورد حجاب برگزار می‌شود.

برنامه امسال با شعار «ما هم می‌توانیم: قدرتمند با حجاب» برگزار خواهد شد.

روز حجاب اولین بار در سال ۲۰۱۳ از سوی یک دانشجوی مسلمان آمریکایی که به دلیل حجاب هدف تبعیض و اهانت قرار می‌گرفت، پایه‌گذاری شد و از آن به بعد هر سال با مشارکت بیشتر زنان سراسر جهان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32