آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10585
۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۵ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری رسا ، آیت الله نورالله طبرسی، نماینده ولی فقیه در مازندران در دیدار مدیر کل و کارکنان اداره کل بانوان استان با اشاره به نقش بانوان در جامعه، گفت: بانوان در رشد تکامل خانواده به عنوان یکی از مهم ترین نهادهای اجتماعی در جامعه نقش […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری رسا ، آیت الله نورالله طبرسی، نماینده ولی فقیه در مازندران در دیدار مدیر کل و کارکنان اداره کل بانوان استان با اشاره به نقش بانوان در جامعه، گفت: بانوان در رشد تکامل خانواده به عنوان یکی از مهم ترین نهادهای اجتماعی در جامعه نقش بسیار مهمی بر عهده دارند.

وی در ادامه با بیان این که تربیت فرزندان صالح به عنوان آینده سازان این کشور یکی از مهم ترین وظایف بانوان در جامعه اسلامی است، افزود: نقش زنان در ساخت جامعه همانند نقش مردان غیر قابل انکار است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این که شهدای این کشور در دامان پرمهر مادران پاکدامن این کشور پرورش یافته اند، خاطرنشان کرد: امروز همه ما باید قدردان چنین مادران فداکار و مؤمنی باشیم که چنین فرزندان را دامان پاک خود برای این کشور پرورش داده اند.

آیت الله طبرسی با بیان این که امروز بانوان جامعه اسلامی باید با بهره گیری از سیره فاطمی در دنیا الگو باشند، تصریح کرد: بانوان کشورمان در همه عرصه های این انقلاب نقش آفرین بوده اند که این جایگاه ارزشی باید حفظ شود.

امام جمعه ساری با اشاره به این که متأسفانه امروز زن در جوامع غربی جایگاه حقیقی خود را از دست داده و به پایین ترین حد ممکن تنزل پیدا کرده است، بیان داشت: امروز زن به دلیل سیاست های غلط جوامع غربی به کالایی برای تجارت تبدیل شده است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که اسلام ناب به زن کرامت بالایی بخشیده است، خاطرنشان کرد: تا پیش از اسلام ناب محمدی، اعراب جاهل دختران جوان را زنده به گور می کردند که این نشان دهنده اوج جاهلیت مردم آن دوران بود.

آیت الله طبرسی با اشاره به این که اسلام به زنان یک جایگاه متعالی بخشید، تصریح کرد: امروز در سایه اسلام ناب و حقیقی بانوان در جامعه اسلامی از یک وجهه، جایگاه و کرامت خاصی برخوردار هستند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان این که متأسفانه تا پیش از پیروزی انقلاب اسلامی نیز بانوان جایگاه خود را از دست داده بودند، خاطرنشان کرد: اقدامات رژیم طاغوت در راستای بی هویت کردن زنان در جامعه اسلامی و تحقق خواسته های غربی ها در کشورمان بود.

امام جمعه ساری با اشاره به این که خوشبختانه به برکت پیروزی انقلاب اسلامی، زنان همان هویت واقعی خود را دوباره به دست آوردند، تصریح کرد: جایگاه و کرامتی که انقلاب اسلامی به بانوان در نظام اسلامی بخشیده در هیچ کشوری دیده نمی شود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که دشمنان از جایگاه ارزشمند بانوان در جامعه اسلامی بسیار عصبانی هستند و تلاش می کنند این جایگاه را متزلزل و سست کنند، خاطرنشان کرد: دشمن به خوبی می داند با سست کردن جایگاه بانوان، بنیان خانواده به عنوان یکی از مهم ترین نهادهای اجتماعی جامعه از هم خواهد پاشید.

آیت الله طبرسی به تلاش دشمن در ترویج فساد و بی بندوباری در جامعه اسلامی با بهره گیری از ابزارهای روز نظیر فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای اشاره کرد و گفت: متأسفانه امروز این ابزار بلای جان خانواده های ایرانی شده است.

امام جمعه ساری با بیان این که دشمن از شبکه های ماهواره ای برای از بین بردن بنیان خانواده های ایرانی استفاده می کند، تصریح کرد: سست شدن بنیان خانواده در جامعه اسلامی خسارت های جبران ناپذیری برای جامعه در پی خواهد داشت.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تلاش دشمنان در ایجاد برخی شبهات و القائات غیر واقعی در خصوص زنان در جامعه، گفت: امروز بانوان در نظام مقدس جمهوری در بالاترین سطوح مدیریت کشور حال خدمت به نظام و انقلاب هستند.

وی با بیان این که نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچ محدودیتی را برای بانوان ایجاد نکرده است، خاطرنشان کرد: امروز زنان این کشور در سایه حفظ حجاب اسلامی در بالاترین سطح اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و حتی اقتصادی قرار دارند.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32