آخرین یادداشت

مسأله حجاب زن مسلمان در غرب

مسأله حجاب زن مسلمان در غرب

به گزارش پایگاه خبری حجاب ،به نقل از خبرنگار مهر، مقاله زیر توسط محمدرضا حضوربخش دانشجوی دکترای فلسفه تطبیقی دانشگاه قم و کارشناس گروه مطالعات راهبردی مجمع جهانی اهل بیت(ع) نوشته شده است که در ادامه از نظر شما می گذرد؛ اساساً کشورهای غربی به دلیل رویکرد سکولار و فارغ ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10560
۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۵ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایکنا” ، بتول محمدی، رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه ، با اشاره به ۱۷ دی‌ماه روز کشف حجاب و عفاف با اشاره به اهمیت و ضرورت حفظ و رعایت عفاف و حجاب، گفت: این امر مسئله‌ای است که دین اسلام، قرآن و روایات برآن […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایکنا” ، بتول محمدی، رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه ، با اشاره به ۱۷ دی‌ماه روز کشف حجاب و عفاف با اشاره به اهمیت و ضرورت حفظ و رعایت عفاف و حجاب، گفت: این امر مسئله‌ای است که دین اسلام، قرآن و روایات برآن تأکید دارند و در چهارچوب‌های خاص مورد تبیین قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه حجاب نماد تعهد به مکتب فاطمی است، اظهار کرد: حجاب نماد مبارزه علیه استکبار در راه اثبات ارزش و صلابت حجاب در ایران است.

محمدی تصریح کرد: مسئله حجاب و عفاف از اموری است که در سایر ادیان مورد تأکید است و آن را یک امر دینی و عقیدتی می‌دانیم.
رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه افزود: حجاب در اصل منبع بازداری و تفاوت بین ظاهر و باطن است و این تأثیر ظاهر بر باطن و باطن بر ظاهر از ویژگی‌های عمومی انسان است.
وی عنوان کرد: حجاب نمادی‌ترین مصادق اسلامی و عقیده‌مندی مردم مسلمان و متعهد به آئین جاودان الهی رسول اکرم(ص) است.

محمدی گفت: رعایت مؤلفه‌های حجاب و عفاف باعث خواهد شد تا بانوان و دختران در عرصه اجتماع و محیط کار حضوری مثبت داشته باشند و این امر دقیقاً اوج هراس استکبار از حجاب در جامعه است.

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه اظهار کرد: بانوان و دختران ایران باید با الگوگیری از حجاب فاطمی مانع رسیدن دشمنان به مقاصد پلیدشان باشند و این امر موجب یأس دشمنان است.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32