آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10526
۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۳ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) به نقل از پایگاه خبری NWA Online؛ الن مخالفت خود با گفتمان نفرت‌آلودی که علیه اقلیت مسلمان در آمریکا شدت گرفته را با پوشیدن حجاب و دفاع از آزادی دینی ابراز می‌کند. رقابت‌های انتخاباتی ریاست جمهوری اخیر در آمریکا و وعده‌های ترامپ […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) به نقل از پایگاه خبری NWA Online؛ الن مخالفت خود با گفتمان نفرت‌آلودی که علیه اقلیت مسلمان در آمریکا شدت گرفته را با پوشیدن حجاب و دفاع از آزادی دینی ابراز می‌کند.

رقابت‌های انتخاباتی ریاست جمهوری اخیر در آمریکا و وعده‌های ترامپ به عنوان یکی از نامزدها برای ممنوع کردن ورود مسلمان به آمریکا و وقایعی از این دست، الن را بر آن داشت تا سکوت را جایز نداند و به شیوه خود اعتراضش را اعلام کند.

الن مورد حمایت مسیحیان به ویژه همسر و دو فرزندش قرار گرفت، اما بزرگترین حمایت را از جامعه مسلمانان دریافت کرد.

اکنون یک سال از آغاز ریاست‌جمهوری ترامپ گذشته و وضعیت به گونه‌ای است که وی همچنان مصمم به حمایت خود از مسلمانان ادامه می‌دهد.

وی می‌گوید: اگر احساس نیاز کنم تا آخر عمر هم حجاب را حفظ می‌کنم اما امیدواریم روزی برسد که دیگر نیاز به این گونه حمایت از مسلمانان نداشته باشیم.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32