آخرین یادداشت

مسأله حجاب زن مسلمان در غرب

مسأله حجاب زن مسلمان در غرب

به گزارش پایگاه خبری حجاب ،به نقل از خبرنگار مهر، مقاله زیر توسط محمدرضا حضوربخش دانشجوی دکترای فلسفه تطبیقی دانشگاه قم و کارشناس گروه مطالعات راهبردی مجمع جهانی اهل بیت(ع) نوشته شده است که در ادامه از نظر شما می گذرد؛ اساساً کشورهای غربی به دلیل رویکرد سکولار و فارغ ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10526
۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۳ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) به نقل از پایگاه خبری NWA Online؛ الن مخالفت خود با گفتمان نفرت‌آلودی که علیه اقلیت مسلمان در آمریکا شدت گرفته را با پوشیدن حجاب و دفاع از آزادی دینی ابراز می‌کند. رقابت‌های انتخاباتی ریاست جمهوری اخیر در آمریکا و وعده‌های ترامپ […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) به نقل از پایگاه خبری NWA Online؛ الن مخالفت خود با گفتمان نفرت‌آلودی که علیه اقلیت مسلمان در آمریکا شدت گرفته را با پوشیدن حجاب و دفاع از آزادی دینی ابراز می‌کند.

رقابت‌های انتخاباتی ریاست جمهوری اخیر در آمریکا و وعده‌های ترامپ به عنوان یکی از نامزدها برای ممنوع کردن ورود مسلمان به آمریکا و وقایعی از این دست، الن را بر آن داشت تا سکوت را جایز نداند و به شیوه خود اعتراضش را اعلام کند.

الن مورد حمایت مسیحیان به ویژه همسر و دو فرزندش قرار گرفت، اما بزرگترین حمایت را از جامعه مسلمانان دریافت کرد.

اکنون یک سال از آغاز ریاست‌جمهوری ترامپ گذشته و وضعیت به گونه‌ای است که وی همچنان مصمم به حمایت خود از مسلمانان ادامه می‌دهد.

وی می‌گوید: اگر احساس نیاز کنم تا آخر عمر هم حجاب را حفظ می‌کنم اما امیدواریم روزی برسد که دیگر نیاز به این گونه حمایت از مسلمانان نداشته باشیم.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32