آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10506
۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۰ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) ، حجت‌الله نریمانی، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان در همایش توسعه و تعمیق فرهنگ حجاب و عفاف برای مدارس و مراکز غیر دولتی اظهار کرد: ضوابط و مقررات آموزشی و تربیتی که در مدارس دولتی و مدارس و مراکز غیردولتی […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) ، حجت‌الله نریمانی، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان در همایش توسعه و تعمیق فرهنگ حجاب و عفاف برای مدارس و مراکز غیر دولتی اظهار کرد: ضوابط و مقررات آموزشی و تربیتی که در مدارس دولتی و مدارس و مراکز غیردولتی باید رعایت شود و مدیران مدارس غیردولتی نیز موظف‌اند نسبت به ضوابط و مقررات آموزش و پرورش پایبند باشند.

وی با اشاره به اینکه بدحجابی سوغات کشورهای غربی و از تبعات جنگ نرم بوده و با فرهنگ و اعتقادات ما هیچ گونه سنخیتی ندارد، افزود: توسعه و تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب نیاز به کار فرهنگی و فرهنگ سازی دارد و به صورت سلبی نمی شود با این موضوع برخورد کرد.

نریمانی اعلام کرد: ترویج عفاف و حجاب وظیفه همه دستگاه های فرهنگی است و متولیان فرهنگی نیز باید آموزش و پرورش را در این زمینه یاری کنند چراکه دانش‌آموزان علاوه بر تأثیرپذیری در محیط‌های آموزشی از جامعه، خانواده و رسانه‌هایی نیز تأثیر می‌گیرند و توسعه این فرهنگ نقش اساسی را در حفاظت و صیانت از بنیاد خانواده‌ها دارد.

وی عنوان کرد: رفتار های که توسط افراد بد حجاب در سطح جامعه صورت می‌گیرد سبب برهم خوردن امنیت و اساس خانواده‌ها می‌شود بنابراین اگر به موضوع ترویج و تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب بپردازیم، می‌توانیم آسیب‌های ناشی از آن را کنترل کنیم.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان افزود: احیای واقعی فریضتین امر به معروف و نهی از منکر به عنوان یک تکلیف می‌تواند سلامت اجتماعی و اخلاقی جامعه را تضمین کند.
وی بازدید از مدارس دولتی و غیر دولتی با محوریت فرهنگ سازی حجاب و عفاف را از برنامه‌های شورای حجاب و عفاف و ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان دانست و یادآور شد: ستاد در این راستا با شناسایی مدارس و مراکز لازم‌التوجه، کارهای فرهنگی و توانمندسازی همکاران را از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی در دستور کار قرار داده است.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32