آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10504
۹۶/۱۰/۱۲ - ۹:۲۶ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل ازخبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) ، عزیز جوانپور، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان، در شورای دانشگاه واحد تبریز گفت: با تشکیل کارگروه‌های تخصصی در استان زیرساخت‌های لازم برای جذب و پذیرش دانشجو فراهم و برنامه‌ریزی لازم برای ارتقای کیفیت آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه انجام گیرد. جوانپور با اشاره […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل ازخبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) ، عزیز جوانپور، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان، در شورای دانشگاه واحد تبریز گفت: با تشکیل کارگروه‌های تخصصی در استان زیرساخت‌های لازم برای جذب و پذیرش دانشجو فراهم و برنامه‌ریزی لازم برای ارتقای کیفیت آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه انجام گیرد.

جوانپور با اشاره به تشکیل شورای عفاف و حجاب در دانشگاه گفت: دانشگاه به عنوان یک فضای آموزشی، علمی و فرهنگی دارای شئوناتی است که باید به آن احترام گذاشت. اشاعه و بسط فرهنگ حجاب و عفاف از اولویت‌های جامعه دانشگاهی است و باید پوشش متناسب با شعائر اسلامی را در بین دانشجویان و دانشگاهیان بیشتر از گذشته بسط داد.

وی ادامه داد: به منظور صیانت از جایگاه و منزلت رفیع دانشگاه و همچنین حفظ و کرامت دانشگاهیان از تمامی استادان، کارمندان و دانشجویان انتظار می‌رود با رعایت پوشش مناسب و با عفاف و حجاب در حفظ محیط سالم دانشگاه کوشش نمایند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، با تاکید بر اینکه حفظ ارزش‌های دینی در دانشگاه باید اتفاق بیفتد گفت: اگر می‌خواهیم توصیه‌ها و نصیحت‌های ما اثر بخش باشد باید خودسازی کرده و نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب را از خودمان شروع کنیم. اگر هر فرد به وظایف و تکالیف دینی خود به درستی عمل کند، نتیجه آن، اسلامی بودن هرچه بیشتر دانشگاه و تعالی آن را به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32