کد خبر: 10470
17/12/24 - 10:17 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) ، حجت‌الاسلام حمید برازش، مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد ، در همایش عفاف و حجاب در شهرستان، اظهار کرد: حجاب یک دستور دینی و از مسائل مهم جامعه ماست و دارای ابعاد سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی است. وی افزود: حجاب و […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) ، حجت‌الاسلام حمید برازش، مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد ، در همایش عفاف و حجاب در شهرستان، اظهار کرد: حجاب یک دستور دینی و از مسائل مهم جامعه ماست و دارای ابعاد سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی است.

وی افزود: حجاب و عفاف دو عامل بسیار مهم در سلامت جامعه هستند و در صورت نبود این دو، جامعه دچار مشکلات و اثرات مخرب زیادی خواهد شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: رعایت حجاب نه تنها برای خود زن ارزش‌آفرین است، بلکه باعث حفظ ارزش‌های انسانی، کاهش چشمگیر مفاسد فردی و اجتماعی، آرامش و پایداری نهاد مقدس خانواده و استیفای نیروی کار در سطح جامعه است.

حجت‌الاسلام برازش بیان کرد: از دیدگاه اسلام حجاب به مفهوم محدود کردن فعالیت‌های اجتماعی زن نیست، بلکه زن می‌تواند با رعایت پوشش و حفظ حدود آن در جامعه حضوری فعال داشته باشد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32