آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10414
۹۶/۰۹/۱۸ - ۹:۵۳ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “ایکنا” ، مژگان باقرزاده، مجری طرح‌های ملی امور بانوان و خانواده اداره کل آموزش و پرورش البرز ، اظهارکرد: به منظور ارائه آموزش‌های لازم و آشنایی دانش‌آموزان و معلمان با این برنامه‌های ملی، نشست‌های آموزشی در قالب همایش و مشاوره در نواحی و مناطق هشت‌گانه آموزش […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “ایکنا” ، مژگان باقرزاده، مجری طرح‌های ملی امور بانوان و خانواده اداره کل آموزش و پرورش البرز ، اظهارکرد: به منظور ارائه آموزش‌های لازم و آشنایی دانش‌آموزان و معلمان با این برنامه‌های ملی، نشست‌های آموزشی در قالب همایش و مشاوره در نواحی و مناطق هشت‌گانه آموزش و پرورش البرز برنامه‌ریزی و در حال اجراست.

وی با اشاره به اینکه این همایش ها تا کنون در نواحی چهارگانه کرج و نظرآباد برگزار شده است، ادامه داد: این طرح با هدف آموزش کاربردی حجاب و عفاف و تثبیت آن، کاهش آسیب‌های اجتماعی و آگاهی جامعه هدف با حقوق شهروندی و خانواده به اجرا در آمده است.

این مسئول یادآور شد: در قالب طرح حجاب و عفاف کارشناسان برای دانش‌آموزان و اولیا از حجاب برتر سخن می‌گویند و در مورد پیامدهای مثبت حجاب و آثار زیانبار بدحجابی به خصوص در سست کردن بنیان خانواده ایرانی – اسلامی نکات مهم را یادآوری می‌کنند.

باقرزاده با اشاره به اینکه دانش‌آموزان نیاز به ارتقای سطح علمی و اعتقادی در مدارس دارند، خاطرنشان کرد: به منظور آشنایی دانش‌آموزان با موضوع مهم حجاب و عفاف در جامعه برنامه‌های فرهنگی در بخش مسابقه و اردو نیز در مدارس استان البرز برنامه‌ریزی شده است.
کارشناس امور بانوان و خانواده اداره کل آموزش و پرورش البرز در ادامه به آموزش آسیب‌های اجتماعی و دوران بلوغ در مدارس این استان پرداخت و تصریح کرد: این طرح نیز با هدف شناسایی و مقابله با آسیب‌های اجتماعی تهدید کننده نسل امروز برنامه‌ریزی و در قالب همایش‌های منطقه‌ای و مدارس در این استان در حال برگزاری است.
باقر زاده به آموزش حقوق شهروندی در مدارس اشاره و اظهار کرد: در این برنامه ملی نیز دانش‌آموزان و اولیای آنان تحت پوشش دوره‌های آموزشی با عنوان حقوق شهروندی و خانواده قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32