کد خبر: 10409
17/12/09 - 9:38 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه» به نقل از ctvnews، یک دختر نوجوان مسلمان در قطار عبوری ونکوور واقع در کانادا به خاطر داشتن حجاب مورد حمله قرار گرفت. نور فاضل ۱۷ ساله در ساعت ۱۰ شب دوشنبه سوار بر قطار «اسکای ترین» شده بود که ناگهان […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه» به نقل از ctvnews، یک دختر نوجوان مسلمان در قطار عبوری ونکوور واقع در کانادا به خاطر داشتن حجاب مورد حمله قرار گرفت. نور فاضل ۱۷ ساله در ساعت ۱۰ شب دوشنبه سوار بر قطار «اسکای ترین» شده بود که ناگهان مردی به زبان عربی بر سرش فریاد کشیده و در رفتاری تهاجمی او را خطاب قرار داد.

فاضل گفت: او به من می‌گفت که همه مسلمانان را می‌کشد و مرا هم می‌کشد. به من اهانت کرد و گفت که به کشورم بازگردم. او به من گفت که خفه شوم و سپس سعی کرد روسری مرا از سرم بکشد. او به من سیلی زد و در حالی که حجابم را می‌کشید مرا مورد ضرب و شتم قرار داد. در این وضعیت بیشتر مسافران هیچ کاری نکردند به جز یک نفر.

فاضل از عمل قهرمانانه مسافر قطار که برای نجات او آمده بود سپاسگزاری کرد. جک تیلر تنها مسافر قطار که به این حمله واکنش نشان داده گفت: پیش از آنکه بتوانم دست به کاری بزنم دختر نوجوان را پیش روی همه مسافران کتک زد. به همین جهت پیش رفتم و سعی کردم از او دفاع کنم.

این مسافر تا زمان رسیدن پلیس برای حفاظت از دختر مسلمان در کنار او باقی ماند. پلیس فرد مهاجم را بازداشت کرد.

حمله مهاجم با چاقو به مسجد بیرمنگام

در خبری مشابه حمله فرد مهاجم با چاقو به مسجد بیرمنگام در انگلستان، با دخالت پلیس به پایان رسید.
یک تماس اضطراری از مسجد بیرمنگام به پلیس، در پی ایجاد نگرانی از حضور مردم مسلح به چاقو، سبب حضور نیروی ویژه پلیس شده و خوشبختانه کسی در این حادثه آسیب ندید.
در ادامه با مداخله پلیس تهدید خنثی شده و جوان ۲۶ ساله آمریکایی بازدداشت شده و مقامات اعلام کردند که وی از وضعیت سلامت روان مناسبی برخوردار نبوده است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32