آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10401
۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۸ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه، در حالی که این زن مسلمان مانند هر روز برای رفتن به محل کار خود به سمت اتومبیلش در حرکت بود، مانند هر روز با یک مامور شهرداری که مسئول عبور بچه های مدرسه از عرض خیابان را داشت مواجه شد. […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه، در حالی که این زن مسلمان مانند هر روز برای رفتن به محل کار خود به سمت اتومبیلش در حرکت بود، مانند هر روز با یک مامور شهرداری که مسئول عبور بچه های مدرسه از عرض خیابان را داشت مواجه شد.

این زن قبلا نیز متوجه دشمنی های این مامور شهرداری شده بود، این مامور که کارش کنترل اتومبیل ها برای عبور بچه های مدرسه است، هر گاه این زن به محل عبور کودکان می رسید با اینکه چراغ سبز بود و حق عبور داشت وی را مجبور به توقف های بی جا می نمود و موجبات آزار وی و عصبانیت اتومبیل های پشت سر وی می شد.

با این حال این زن بیان می کند که من به او بی توجهی می کردم اما این عمل در ماه بارها و بارها از سوی این مامور تکرار می شد.

اما در آخرین بار با تکرار مجدد این عمل از سوی مامور شهرداری این زن تصمیم می گیرد تا از اتومبیل خود خارج شده و از وی بخواهد تا او را رها کند. اما این در خواست زن با خشونت مامور شهرداری مواجه می شود. در مقابل شاهدان عینی زن شروع می کند که با وی صحبت کند، اما با ضربات مشت و سیلی مرد مواجه می گردد و با وجود تماس این زن با پلیس ، آنها به صحنه نمی آیند و با دخالت عابران پیاده آن زن نجات پیدا می کند. و بعد از مدت طولانی پلیس وارد صحنه می شود و هر دو را به اداره پلیس احضار می‌کند.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32