کد خبر: 1038
15/05/17 - 9:57 ق.ظ

دو استاد زن غیر مسلمان دانشگاه کانادا در اعتراض به قانون ممنوعیت حجاب در محل کار، اعلام کردند در کلاس‌های درس خود با حجاب حاضر خواهند شد.

استاد کانادا
به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از جبهه جهانی مستضعفین، نوشت: دو استاد دانشگاه غیرمسلمان کانادایی در اعتراض به ممنوعیت حجاب اسلامی در این کشور، حجاب پوشیدند.

سایت خبری «مفکره الاسلام» عربستان در این‌باره گزارش داد، دو استاد زن دانشگاه کنکوردیا و مک‌گیل کانادا در اعتراض به ممنوعیت داشتن حجاب در محل تدریس اعلام کردند با حجاب بر سر کار حاضر خواهند شد.

خانم پروفسور «کاترین لو» استاد علوم سیاسی دانشگاه مک‌گیل گفت: من در اعتراض به این قانون و با هدف طرح مسأله حجاب در کلاس درسم، به مدت یک هفته حجاب می‌پوشم.

خانم دکتر «نورا جعفری» استاد تاریخ در دانشگاه کنکوردیا نیز تأکید کرد: به دنبال این قانون تصمیم گرفتم در تمامی کلاس‌های درسم، حجاب بپوشم.

دکتر نورا در ادامه افزود: من در اعلام همبستگی با زنان مسلمان حجاب می‌پوشم؛ زیرا این مسأله مربوط به رعایت عدالت در این کشور است.

این دو استاد غیر مسلمان از مردم خواستند تا به آنان بپیوندند به امید اینکه این حرکت، بر روند تصمیم‌های پارلمان کنونی تأثیر بگذارد.

 
انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32