آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10359
۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۸ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “خبرگزاری فارس” ، یک راننده سابق شرکت حمل‌ونقل اینترنتی اسنپ در تماس با خبرگزاری فارس مشکلی درباره برخورد پلیس و شرکت اسنپ با حجاب مسافران را گزارش کرد. بنا بر ادعای این راننده، ماه گذشته در اتوبان صیاد پلیس نامحسوس خودروی این راننده را به دلیل […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “خبرگزاری فارس” ، یک راننده سابق شرکت حمل‌ونقل اینترنتی اسنپ در تماس با خبرگزاری فارس مشکلی درباره برخورد پلیس و شرکت اسنپ با حجاب مسافران را گزارش کرد.

بنا بر ادعای این راننده، ماه گذشته در اتوبان صیاد پلیس نامحسوس خودروی این راننده را به دلیل بی حجاب بودن مسافر متوقف کرده و قصد توقیف خودرو را داشته است.

پس از این، راننده برای جلوگیری از تکرار اتفاق، در کابین خودرو نوشته‌‌ای با مضمون رعایت حجاب توسط مسافران نصب کرده است.

در سفر دیگری مسافر در خودروی این راننده حجاب خود را برمی دارد که راننده رعایت حجاب را درخواست می‌کند و پس از آن در تماس از طرف شرکت اسنپ به راننده اعلام می‌شود که موضوع حجاب مسافران به راننده ارتباط ندارد و سرویس راننده قطع می‌شود.

این راننده سابق شرکت حمل‌ونقل اینترنتی از یک بام و دو هوای مقررات انتقاد دارد.

در پیگیری این موضوع از سوی فارس، شرکت اسنپ اعلام کرد «که اسنپ تابع قوانین کشور است؛ علاوه بر این قطعا به دلیل تذکر موضوع حجاب نرم‌افزار راننده‌ ای را قطع نمی کند» اما ارائه توضیح دقیق درباره این اتفاق را نیازمند بررسی بیشتر دانست.

اسنپ با گذشت مدت زیادی از این اتفاق توضیحاتی ارائه نکرده است.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32