در پی وضعیت نامطلوب حجاب در جامعه صورت گرفت

تجمع اعتراض‌آمیز بانوان بابل در مقابل فرمانداری

کد خبر: 1035
15/05/17 - 9:58 ق.ظ

تجمع اعتراض‌آمیز بانوان بابل در پی وضعیت نامطلوب حجاب در جامعه مقابل فرمانداری ویژه این شهرستان صورت گرفت و اعتراض خود را نسبت به این وضعیت ابراز داشتند.

تجمع اعتراض‌آمیز

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس، جمعی از بانوان بابلی در حرکتی خودجوش با تجمع در مقابل فرمانداری ویژه این شهرستان نسبت به گسترش بدحجابی در جامعه اعتراض کردند.

در این اعتراض همچنین ضمن همبستگی با زنان و کودکان مظلوم یمن جنایات آل‌سعود علیه این کشور مسلمان محکوم شد.

در این تجمع که با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از بانوان برگزار شد، آنها با در دست داشتن نوشته‌هایی با مضمون حجاب و عفاف، بر نهادینه شدن امر به معروف و نهی از منکر تأکید کردند و با یادآوری وظیفه مسئولان در زمینه فرهنگ حجاب، خواستار برخورد جدی با عوامل بدحجابی در جامعه شدند.

در پایان نیز قطعنامه‌ای در پنج بند قرائت شد که با ندای «الله‌اکبر خامنه‌ای رهبر» بانوان مورد تأیید قرار گرفت.

در بخشی از این قطعنامه آمده است: ما بانوان بابلی ضمن اعلام همدردی با برادران و خواهران‌مان در کشور مظلوم یمن و برائت از اقدامات جنایت‌بار آل‌سعود، آمادگی خود را برای هر گونه کمک به این مردم بی‌دفاع اعلام می‌کنیم.

در بخش دیگری از قطعنامه اعتراض‌آمیز زنان بابلی علیه وضعیت حجاب در جامعه آمده است: ما زنان و بانوان دوستدار حفظ کانون‌های گرم خانواده، به مسئولان شهرستان بابل به‌ویژه فرماندار و دستگاه قضایی در چاره‌اندیشی وضع نامطلوب موجود در بحث حجاب هشدار می‌دهیم و خواستار در پیش گرفتن تدابیر جدی برای ناقضان قانون عفاف و حجاب هستیم.

در ادامه نیز یکی از بانوان شرکت‌کننده، فرازی از وصیت‌نامه یکی از شهدا درباره اهتمام و تلاش برای حفظ حجاب و اصول اسلام و انقلاب را قرائت کرد.

به گزارش فارس، معاون سیاسی امنیتی فرماندار بابل در غیاب رجب ملایی فرماندار این شهرستان، در جمع بانوان حاضر شد و با برخی از شرکت‌کنندگان به گفت‌وگو پرداخت.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32