کد خبر: 10347
17/11/18 - 9:31 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه به نقل از siasat، درخواست استخدام یک بانوی مسلمان در هندوستان به سبب اینکه پوشش اسلامی و حجاب داشت رد شد. در این حادثه به وضوح اسلام هراسی در نیودهلی هندوستان، یک موسسه نگهداری از کودمان بی‌سرپرست، درخواست استخدام یک بانوی […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه به نقل از siasat، درخواست استخدام یک بانوی مسلمان در هندوستان به سبب اینکه پوشش اسلامی و حجاب داشت رد شد.

در این حادثه به وضوح اسلام هراسی در نیودهلی هندوستان، یک موسسه نگهداری از کودمان بی‌سرپرست، درخواست استخدام یک بانوی ۲۷ ساله مسلمان را به دلیل اینکه وی حجاب به سر کرده بود و حاضر نشد از حجاب دست بکشد نپذیرفت.

به گفته اخبار منتشر شده در رسانه‌های محلی هندی، این بانوی مسلمان هندی با نام ندال زویا، بومی شهر پنته، مرکز ایالت بهار در هندوستان است که برای پیدا کردن کار به دهلی رفته بود، وی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته خدمات اجتماعی از موسسه علوم اجتماعی تاتا در بمبئی می‌باشد که در ماه اکتبر برای استخدام در موسسه نگهداری از دختران بی‌سرپرست کوتا مبارک پور درخواست داده بود. مدیریت یتیم خانه از وی خواسته بود که یک مصاحبه آن لاین انجام داده و عکس‌هایی از خودش نیز بفرستد. با این حال این موسسه درخواست کاری او را رد کرد چرا که تصویرش محجبه بود.

در ایمیل مدیر موسسه نوشته شده بود: نهاد ما «غیرمذهبی» است و او می‌تواند از فاصله یک کیلومتری تشخیص دهد که وی شبیه یک مسلمان می‌باشد.

در پاسخ به این ایمیل زویا نوشته بود که حجاب برایش یک اولویت محسوب می‌شود و حاضر نیست از حجابش دست بکشد.

در ادامه به وی اطلاع داده شد که شغل مورد نظر به یک دختر بی‌حجاب با افکار مدرن و آزاد از مذهب داده شده است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32