کد خبر: 10300
17/11/06 - 12:56 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری حوزه ، آیت الله غیاث الدین طه محمدی امام جمعه همدان در دیدار با مسؤولان نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به حقوق زنان، اظهار داشت: اغلب کسانی که از حقوق زن دفاع می کنند نمی دانند که حقوق واقعی زن چیست، […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری حوزه ، آیت الله غیاث الدین طه محمدی امام جمعه همدان در دیدار با مسؤولان نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به حقوق زنان، اظهار داشت: اغلب کسانی که از حقوق زن دفاع می کنند نمی دانند که حقوق واقعی زن چیست، در دانشگاه های امروز رشته ای به نام روانشناسی زن وجود ندارد.

وی افزود: حوزه و دانشگاه در زمینه روانشناسی زن و شناخت جایگاه واقعی زنان کار نکرده اند و باید در مرحله نخست سیستم وجودی زنان را کشف کنیم. زنان نیز به عنصر وجودی خود پی نبرده اند و با این تفاسیر حقوق حقه زنان در جهان احیا نخواهد شد و باید دانست که باغ بدون باغبان تاراج می شود.

آیت الله طه محمدی خاطرنشان کرد: در کشور ۵ میلیون زن مجرد داریم و ۶ میلیون زن مطلقه وجود دارد و باید برای آنها کاری جدی صورت بگیرد وگرنه بحران اجتماعی در آینده گریبان جامعه را خواهد گرفت.

وی در پایان گفت: زن موجودی مقدس است و برخی مردان زنان را برای مقاصد خود زن را به بند کشیده اند و خداوند رحم زنان را از زحمانیت خود منشعب کرده ام و کسی که حرمت رحم را نگه دارد عمر او را طولانی می کنم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32