آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10300
۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۶ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری حوزه ، آیت الله غیاث الدین طه محمدی امام جمعه همدان در دیدار با مسؤولان نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به حقوق زنان، اظهار داشت: اغلب کسانی که از حقوق زن دفاع می کنند نمی دانند که حقوق واقعی زن چیست، […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری حوزه ، آیت الله غیاث الدین طه محمدی امام جمعه همدان در دیدار با مسؤولان نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به حقوق زنان، اظهار داشت: اغلب کسانی که از حقوق زن دفاع می کنند نمی دانند که حقوق واقعی زن چیست، در دانشگاه های امروز رشته ای به نام روانشناسی زن وجود ندارد.

وی افزود: حوزه و دانشگاه در زمینه روانشناسی زن و شناخت جایگاه واقعی زنان کار نکرده اند و باید در مرحله نخست سیستم وجودی زنان را کشف کنیم. زنان نیز به عنصر وجودی خود پی نبرده اند و با این تفاسیر حقوق حقه زنان در جهان احیا نخواهد شد و باید دانست که باغ بدون باغبان تاراج می شود.

آیت الله طه محمدی خاطرنشان کرد: در کشور ۵ میلیون زن مجرد داریم و ۶ میلیون زن مطلقه وجود دارد و باید برای آنها کاری جدی صورت بگیرد وگرنه بحران اجتماعی در آینده گریبان جامعه را خواهد گرفت.

وی در پایان گفت: زن موجودی مقدس است و برخی مردان زنان را برای مقاصد خود زن را به بند کشیده اند و خداوند رحم زنان را از زحمانیت خود منشعب کرده ام و کسی که حرمت رحم را نگه دارد عمر او را طولانی می کنم.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32