آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان

گردآوری وصیت‌نامه شهدا در رابطه با نماز و حجاب

کد خبر: 10278
۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۰:۰۲ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایسنا” ،مراد روشنی در دومین جلسه ستاد اقامه نماز , امر به معروف و نهی از منکر بنیاد شهید استان با بیان اینکه یکی از برنامه‌هایی که بنیاد شهید همواره به آن توجه داشته است، بحث نماز است، افزود: نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایسنا” ،مراد روشنی در دومین جلسه ستاد اقامه نماز , امر به معروف و نهی از منکر بنیاد شهید استان با بیان اینکه یکی از برنامه‌هایی که بنیاد شهید همواره به آن توجه داشته است، بحث نماز است، افزود: نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف از دیگر اولویت‌های ماست.

وی با اشاره به اینکه شهدا حقیقتاً الگوی تمام‌نمای توجه به نماز بوده‌اند، اضافه کرد: گردآوری وصیت‌نامه شهدا در خصوص نماز یکی‌ از محوری‌ترین کارهای بنیاد بوده و براساس آن اهمیت نماز ترویج می‌شود.

روشنی با یادآوری اینکه یکی دیگر از مباحث که مطرح شد امر به معروف و نهی از منکر بوده که مورد توجه بنیاد بوده است، اظهار کرد: آراستگی محیط یکی‌از اقداماتی است که باید به آن توجه شود، همچنین بحث عفاف و حجاب که در وصایای شهدا بسیار به آن اشاره شده است، نیز باید مدنظر باشد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان ادامه داد: حجاب تنها مربوط به زنان نیست بلکه شامل مردان هم می‎شود و در این راستا بنیاد شهید به‌دنبال گسترش این فرهنگ و نهادینه کردن حجاب به مفهوم واقعی در جامعه است.

وی افزود: یکی دیگر از برنامه‌های ما بحث معرفی کتاب است که در این راستا یک مسابقه کتابخوانی از کتابی که انتقال‌دهنده فرهنگ ایثار و شهادت باشد برای کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32