آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10271
۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۶ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایسنا” ،حجاب از مهم‌ترین مقوله های فرهنگی و اعتقادی دین مبین اسلام است که برای ایجاد فرهنگ، حجاب و پوشش مناسب در جامعه، باید ابتدا پایه‌های اعتقادی و بینش افراد را نسبت به این موضوع از طریق نهادینه کردن باورهای درست و اعتقادی محکم سازیم. […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایسنا” ،حجاب از مهم‌ترین مقوله های فرهنگی و اعتقادی دین مبین اسلام است که برای ایجاد فرهنگ، حجاب و پوشش مناسب در جامعه، باید ابتدا پایه‌های اعتقادی و بینش افراد را نسبت به این موضوع از طریق نهادینه کردن باورهای درست و اعتقادی محکم سازیم.

هیچ گاه نمی توان با تهدید و اجبار حجاب را برای مردان و زنان نهادینه کرد بلکه با تقویت باورهای اعتقادی آحاد جامعه به ویژه جوانان می توان اهمیت حجاب را گوشزد کرد .

پوشش، قطعا معرف شخصیت و عفت یک زن مومن است و موجب می شود که افرادی که از انسانیت بویی نبرده و تسلیم هوا و هوس زمینی هستند به او جسارت کرده و شخصیت والای او را لگدمال کنند .

حجاب به عنوان یک راهکار عملی آثار فردی و اجتماعی بسیار مطلوبی برای شخص در بر دارد که تماما خیر و برکت است .

آیات قرآنی و تأکید خداوند باری‌تعالی نیز به اهمیت حجاب برای زنان نشانگر این موضوع بسیار مهم است …

آری حجاب نشانگر زیبایی روح و اندیشه یک زن مسلمان ایرانی است، حجابی که با خود عفت و حیا می آورد، حیایی که این روزها در خطر تیر زهرآگین کین دشمنان است .

رییس اداره تبلیغات اسلامی بیجار در رابطه با حجاب و عفت بانوان ایرانی با اشاره به اهمیت حجاب بانوان ایرانی، حضرت فاطمه(س)، را برترین الگوی حجاب و عفاف برای بانوان مسلمان بیان داشت و گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) الگوی تمام عیار برای بانوان مسلمان برای تمامی ابعاد زندگیشان است .

جلیل مختاری نیا با بیان اینکه استکبار جهانی با راه اندازی شبکه های ماهواره ای سعی در انحطاط خانواده ها را دارد گفت: استکبار و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هم پاشیدن بنیان خانواده ها را بهترین راهکار برای نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌داند .

وی افزود: دشمنان سعی دارند مادران ایرانی را از طریق درست زندگی اسلامی و ایرانی از طریق همین شبکه‌های ماهواره ای گمراه کنند .

مختاری نیا به تقدس مادر در خانوده ایرانی اشاره کرد و گفت: دشمن برای نابود و به لجن کشیدن این تقدس در تلاش است .

وی عنوان کرد: دشمن حجاب و چادر بانوان ایرانی را نشانه گرفته و با عدم هوشیاری بانوان ایرانی به آمالش دست خواهد یافت و این مهم زمینه را برای نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فراهم خواهد ساخت .

رییس اداره تبلیغات اسلامی بیجار حفظ حجاب و عفت توسط بانوان را تیری بر قلب و چشمان دشمنان عنوان و خاطرنشان کرد: حفظ عفت و حیا و حجاب دشمنان هیچ گاه به خواسته های شومشان نخواهند رسید .

وی به فرهنگسازی و تعلیم این مهم و تلاش خانواده‌ها و همچنین آموزش و پرورش و معلمان تأکید کرد و یادآور شد: فرهنگسازی و بیان اهمیت برای کودکان و نوجوانان و جوانان نیازمند تلاش خانواده‌ها است .

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32