کد خبر: 10224
17/10/22 - 11:06 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایرنا ” از کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، مسابقه طراحی پوستر و تصویرسازی مد و لباس به منظور تولید آثار تصویری خلاقانه و الهام بخش و رقابت سودمند هنری و ارتقای سطح تصویرسازی در حوزه مد و لباس و نیز شناسایی و معرفی هنرمندان […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایرنا ” از کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، مسابقه طراحی پوستر و تصویرسازی مد و لباس به منظور تولید آثار تصویری خلاقانه و الهام بخش و رقابت سودمند هنری و ارتقای سطح تصویرسازی در حوزه مد و لباس و نیز شناسایی و معرفی هنرمندان متعهد، به همت بنیاد ملی مد و لباس اسلامی و ایرانی در دو حوزه عمومی و مفهومی برگزار می ‌شود.

از مهمترین اهداف این رویداد می توان به کشف استعدادها و ترغیب طراحان، جهت ارائه طرح‌های نو مطابق با فرهنگ اسلامی ـ ایرانی و فراهم کردن زمینه های ارتباط و تعامل بین طراحان و سازمان های مصرف کننده آثار هنری اشاره کرد.

این جشنواره هنری در دو بخش عمومی و مفهومی برگزار می شود که بخش عمومی، مسابقه طراحی پوستر جشنواره­های موضوعی از جمله جشنواره بین المللی فجر، عفاف و حجاب، لباس عاشورایی، مد و رسانه، لباس کودک و نوجوان، لباس مدارس، لباس مشاغل، جشنواره­ها و نمایشگاه­های استانی مد و لباس را در برمی گیرد.
بخش مفهومی جشنواره نیز شامل تصویرسازی بر اساس دو جلد کتاب مستور (کنگره ملی شعر عفاف و حجاب) و نیز به صورت آزاد بر اساس سخنان بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری درباره اهمیت حجاب و نقش مد ایرانی و تولید در سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی و اقتصاد مقاومتی می شود.
براساس برنامه زمان بندی شده، مهلت ارسال آثار در بازه زمانی ۲۰ آبان ماه تا ۲۵ آذرماه ۹۶ خواهد بود، داوری آثار از نیمه اول دی ماه آغاز می شود و مراسم اختتامیه به همراه معرفی و تجلیل از برگزیدگان، نیمه دوم دی ماه ۱۳۹۶ خواهد بود.

متن کامل فراخوان مسابقه طراحی پوستر و تصویرسازی مد و لباس را در سایت بنیاد ملی مد و لباس کشور به نشانی http://www.iranmode.com/ ببینید.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32