کد خبر: 10204
17/10/18 - 12:55 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری رسا، جنگ نرم به عنوان یکی از پرمخاطره‌ترین و سخت‌ترین جنگ‌های تاریخ بشریت خوانده شده است که طی آن دشمنان اسلام سعی در تخریب ارکان و ریشه‌های اصلی اسلام و مسلمانان دارند. اهداف این جنگ شستشوی مغزی و دور کردن مسلمانان به‌ویژه قشر جوان از […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری رسا، جنگ نرم به عنوان یکی از پرمخاطره‌ترین و سخت‌ترین جنگ‌های تاریخ بشریت خوانده شده است که طی آن دشمنان اسلام سعی در تخریب ارکان و ریشه‌های اصلی اسلام و مسلمانان دارند. اهداف این جنگ شستشوی مغزی و دور کردن مسلمانان به‌ویژه قشر جوان از اسلام است.

یکی از مصادیق بارز آن نفی حجاب و تخریب واژه چادر و چادری با جاذبه‌های دروغین و توجیه‎های بی‌اساس است. دشمنان ایران اسلامی با محدودیت قلمداد کردن حجاب برای زنان و سلب آزادی آنها از طریق این پوشش سعی دارند به این طریق، جوانان را از مسیر دین خارج کنند و به انحرافات اخلاقی بکشانند. آنها خوب می‌دانند که سلاح اصلی ایران باورهای دینی و مذهبی جوانان آن است درنتیجه تلاش می‌کنند تا آن را از میان بردارند.

اما جوانان هوشیار و انقلابی به‌خصوص دختران نجیب و عفیف سرزمین پایدارمان، دست آنها را خوانده و باز هم یکصدا به مقاومت در برابر ترفندهای غرب پرداختند. آنها با به راه انداختن هشتگ #من-حجاب-را-دوست-دارم سعی کردند صدای خود را از این تریبون به گوش دشمنان سخیف ایران اسلامی برسانند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32