آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10183
۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۲ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه اینترنتی اکسپرس؛ یک کارمند فروشگاه کاپیوتری در وین اتریش به دلیل پوشیدن لباس فانتری کوسه مشمول جریمه ۱۳۵ پوندی شد. این کارمند فروشگاه لوازم دیجیتال برای جلب نظر مشتری لباس کوسه به تن داشت و خارج از […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه اینترنتی اکسپرس؛ یک کارمند فروشگاه کاپیوتری در وین اتریش به دلیل پوشیدن لباس فانتری کوسه مشمول جریمه ۱۳۵ پوندی شد.

این کارمند فروشگاه لوازم دیجیتال برای جلب نظر مشتری لباس کوسه به تن داشت و خارج از فروشگاه مشتریان را به داخل دعوت می کرد. با این حال پلیس به اقتضای قانون ممنوعیت پوشیدن حجاب چهره (برقع) او را به جرم پوشاندن تمامی صورت خود ۱۳۵ پوند جریمه کرد.

سخنگوی پلیس وین درباره این اقدام گفت: کوسه جریمه شد چون همه سر و صورتش را در لباس فانتزی پوشانده بود. کاملا مشخص بود که او برای فروشگاه لوازم دیجیتال مک شارک تبلیغات انجام می دهد ولی او از قانون سرپیچی کرده است.

قانون ممنوعیت پوشیدن حجاب چهره در اتریش از اول اکتبر اجرایی شده است. این قانون برای مقابله با حملات احتمالی تروریستی در شهرهای اتریش صورت گرفته است. پوشیدن انواع ماسک های اسکی، ماسک های تنفسی و ماسک های حزبی بدون مجوز در خیابان های این کشور ممنوع است و مشمول جریمه می شود.

این قانون معایبی نیز دارد. چندی پیش یک زن غیر مسلمان که به دلیل سرما بخشی از صورت خود را با روسری پوشانده بود توسط پلیس متوقف شد و مورد بازجویی قرار گرفت.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32