آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10171
۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۲ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری حوزه به نقل از thejakartapost، هفته «پوشاک اسلامی» در روزهای آینده یعنی ۱۲-۱۵ اکتبر ۲۰۱۷ در شهر جاکارتا، پایتخت کشور اندونزی، پرجمعیت‌ترین کشور مسلمان‌نشین در جهان برگزار می‌گردد. این مراسم که امسال هفته «پوشاک اسلامی» نام گرفته است در طی دو سال گذشته با عنوان […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری حوزه به نقل از thejakartapost، هفته «پوشاک اسلامی» در روزهای آینده یعنی ۱۲-۱۵ اکتبر ۲۰۱۷ در شهر جاکارتا، پایتخت کشور اندونزی، پرجمعیت‌ترین کشور مسلمان‌نشین در جهان برگزار می‌گردد. این مراسم که امسال هفته «پوشاک اسلامی» نام گرفته است در طی دو سال گذشته با عنوان «محصولات و پوشاک اسلامی اندونزی» برگزار می‌گردید.

در همایش امسال که قرار است نسبت به سال های گذشته به شکل وسیع‌تر و گسترده تری برگزار شود، قرار است نمایشگاهی با ۱۵۰ غرفه مختلف برپا شود و ۶۰ نمونه از کارهای جدید طراحان محلی و بین المللی در رابطه با البسه و پوشاک اسلامی نیز در این هفته به نمایش گذاشته خواهد شد.

در این گردهمایی یک هفته‌ای که با حمایت وزارت گردشگری اندونزی در مرکز کنوانسیون‌های جاکارتا در پایتخت برپا می‌شود، طراحان لباس و صاحبان صنایع پوشاک‌ از سرتاسر کشور اندونزی، طرح‌های البسه محجبه و مدل های جدید حجابی و اسلامی را برای نمایش به بازدیدکنندگان ارائه خواهند داد.

آستوتی، معاون بخش بازاریابی در وزارت گردشگری مجمع الجزایر اندونزی در این باره به خبرنگاران گفت: این رویداد بخشی از تلاش‌های ما برای تشویق شرکت های خصوصی، صاحبان صنایع و نهادهای دیگر برای مشارکت در هدف دستیابی به این مهم یعنی تبدیل شدن به پایتخت مد لباس اسلامی در جهان است.

وی افزود: خلاقیت طراحان اندونزیایی در تهیه پوشاک اسلامی آن ها را قادر ساخته در صحنه جهانی به رقابت بپردازند. استفاده از پارچه‌های داخلی یک مزیت رقابتی برای این طراحان را فراهم کرده و همچنین به یک ابزار تبلیغاتی موثر برای اندونزی تبدیل شده است.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32