کد خبر: 1017
15/05/17 - 7:33 ق.ظ

امام جمعه مشهد گفت: هر زمان که سخن از حجاب و جلوگیری از فساد و هوسرانی می شود، جریانی در برابر آن مقاومت می کنند که منشا این مخالفت ها در خارج از ایران است.

بی حجابی در کشور
به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی، آیت الله سید احمد علم الهدی روز پنجشنبه در آیین سوگواری سالروز شهادت حضرت امام موسی کاظم (ع) در رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر رضوی نسبت به ترویج بدحجابی و شهوت رانی در جامعه هشدار داد.

وی افزود: در کنار هجمه های فرهنگی خارجی، عده ای قدرت طلب نیز در داخل کشور از ترویج  بی حجابی در کشور و بی بند و باری حمایت می کنند که باید نسبت به آنان هوشیار بود.

وی اظهار داشت:

اگر فرهنگ عفت، عصمت و رعایت حجاب در جامعه حاکم شود آن جامعه هرگز به جولانگاه هوسبازان و شهوت رانان تبدیل نمی شود.

وی گفت:

جامعه ای که در آن فسق و فجور و فحشا گسترش یابد، سلطه استکبار بر جان و مال و ناموس و عزت مردم بیشتر خواهد شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با مقایسه ریشه های فساد در گذشته و حال افزود: راهبرد شیاطین در منحرف ساختن مردم از فضایل اخلاقی از دوران قبل تا به امروز تفاوتی نکرده است و شیطان با منحرف کردن ذهن انسانها از واقعیات، آنان را به منجلاب هوس و بی بند و باری سوق می دهد.

آیت الله علم الهدی اظهار کرد:

با بررسی سیره انبیا و اولیای الهی و اتفاقات دوران زندگی آنان و شرایط جامعه می توان شگرد شیاطین را برای منحرف کردن انسانها به خوبی درک کرد.

وی همچنین به تشریح فضایل اخلاقی حضرت امام موسی بن جعفر (ع) پرداخت و گفت:

حضرت امام کاظم (ع) به جرم حقگویی، داشتن ایمان و تقوا و علاقه به مردم سالها در زندان عباسیان بسر بردند هرچند در همان زندان مردم را به درستی هدایت می کردند.

امام جمعه مشهد زهد، تقوا، بخشندگی و بزرگ منشی را از ویژگی های برجسته امام هفتم شیعیان (ع) برشمرد و افزود: ایشان سالها در سنگر تعلیم حقایق مکتب جعفری و مبارزه با فسق و جور تلاش نموده و مردم را نسبت به حقایق روزگار در مسیر خط ولایت آگاه نمودند.

۲۵ رجب المرجب سالروز شهادت حضرت امام موسی الکاظم (ع) می باشد.

 

انتهای پیام /

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32