آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10134
۹۶/۰۷/۱۵ - ۹:۳۰ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایسنا” ، دادستان مرکز استان سمنان گفت: آمران به معروف و ناهیان از منکر همرزمان شهدایی هم‌چون حججی هستند. «حیدر آسیابی» در گردهمایی آمران به معروف استان سمنان از فعالیت بالغ بر ۲۴۰۰ آمر به معروف و ناهی از منکر در سمنان خبر داد و […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایسنا” ، دادستان مرکز استان سمنان گفت: آمران به معروف و ناهیان از منکر همرزمان شهدایی هم‌چون حججی هستند.

«حیدر آسیابی» در گردهمایی آمران به معروف استان سمنان از فعالیت بالغ بر ۲۴۰۰ آمر به معروف و ناهی از منکر در سمنان خبر داد و گفت: ۴۰۰ نفر از این آمران به‌معروف و ناهیان از منکر مردن و بیش از ۲۰۰۰ نفر نیز زنان هستند.

وی به تجلیل از اقدامات مثبت ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان پرداخت و ادامه داد: از هر ۶ فعال آمر به معروف و ناهی از منکر در سمنان پنج نفر خواهر و یک نفر از برادران هستند.

دبیر شورای امر به معروف استان سمنان گفت: استان سمنان در پیاده‌سازی قانون آمران به معروف و نهی از منکر و طرح طلایه‌داران بسیار موفق بوده است.

آسیابی ادامه داد: خواهرانی که در سمنان فعالیت دارند با فراگیری آموزش‌های لازم در همه حوزه‌ها در تذکر لسانی فعالیت می‌کنند.

وی افزود: خواهران آمر در سطوح مختلف سنی از ۱۴_۱۵ سالگی تا سنین بالاتر در همه ماه‌های سال این فریضتین را انجام می‌دهند.

دبیر شورای امر به معروف استان سمنان تصریح کرد: با توجه به این‌که امر به معروف و نهی از منکر بسیار متوجه مقام معظم رهبری است و ایشان بارها بر ضرورت زبان جذب تأکید کرده‌اند، تاکنون هیچ‌گونه شکوائیه‌ای نسبت به خواهران نداشتیم.

دادستان سمنان از بهبود عفاف و حجاب در استان با اجرای طرح طلایه‌داران خبر داد و گفت: پیش از اجرای این طرح برخی مراکز تجاری مشکلاتی داشتند که پس از حضور اثرگذار این خواهران، در تغییر وضعیت عفاف و حجاب مراکز تجاری و آحاد مردم مؤثر واقع شدند.

وی آمران به معروف را رهروان راه شهدا خواند و افزود: شهید حججی پیش از شهادت، در کارهای فرهنگی پیشگام بوده و در دست‌نوشته‌های خود همواره بر جنگ نرم تأکید می‌کردند.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32