آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10090
۹۶/۰۷/۰۶ - ۹:۵۱ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” مهر” ، حجت الاسلام احمد رضایی اظهار داشت: اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی همانند سنوات گذشته در حوزه عفاف و حجاب ستاد صیانت از حقوق شهروندی رتبه نخست را در بین ادارات زیر ۵۰ نفر کسب کرد. وی بیان کرد: طبق ارزیابی ستاد صیانت […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” مهر” ، حجت الاسلام احمد رضایی اظهار داشت: اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی همانند سنوات گذشته در حوزه عفاف و حجاب ستاد صیانت از حقوق شهروندی رتبه نخست را در بین ادارات زیر ۵۰ نفر کسب کرد.

وی بیان کرد: طبق ارزیابی ستاد صیانت استان اداره کل تبلیغات اسلامی استان امتیاز بالای ۸۰۰ را در این حوزه کسب کرده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی عنوان داشت: برنامه های این اداره کل در حوزه عفاف و حجاب در دو بخش درون سازمانی و برون سازمانی انجام می شود.

رضایی، برگزاری دوره های آموزشی توجیهی ویژه مبلغین و مبلغات در خصوص تعمیق باورها، رصد وضعیت و آسیب ها، اعزام مبلغ، مبلغه و مشاور مذهبی به مدارس، ادارات و مساجد، برگزاری مسابقات فرهنگی در سطوح مختلف، حمایت از برنامه ها و فعالیت های جمعیت بانوان فرهیخته دینی، توزیع و نشر کتب، ارائه پیام ها و فعالیت ها در فضای مجازی را از جمله اقدامات انجام شده در حوزه برون سازمانی عنوان کرد.

وی همچنین به برنامه های سازمان در حوزه درون سازمانی اشاره کرد و گفت: برگزاری جلسات منظم و بررسی و پایش عفاف و حجاب، تدوین و ترویج منشور عفاف و حجاب، آموزش و اقناع سازی مخاطبین اداره کل، کارکنان و خانواده آن ها، شبکه سازی تبلیغ خواهران و ارائه خدمات مشاوره ای در مدارس و اقشار آسیب پذیر و فضاسازی و تبلیغات محیطی از جمله این فعالیت ها است.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32