آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10071
۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۷ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ، به نقل از ” خبرگزاری تسنیم ” ، حجت‌الاسلام مسعود عالی در خانه وقفی سادات خشرو کرمان با اشاره به اینکه در اسلام بر انجام کار خیر به صورت پنهانی و بی‌ریا تاکید زیادی شده است اظهارداشت: امام باقر(ع) می‌فرمایند ثواب کار پنهانی ۷۰ برابر بیشتر از کاری است […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ، به نقل از ” خبرگزاری تسنیم ” ، حجت‌الاسلام مسعود عالی در خانه وقفی سادات خشرو کرمان با اشاره به اینکه در اسلام بر انجام کار خیر به صورت پنهانی و بی‌ریا تاکید زیادی شده است اظهارداشت: امام باقر(ع) می‌فرمایند ثواب کار پنهانی ۷۰ برابر بیشتر از کاری است که به صورت آشکارا انجام شود.

وی با بیان اینکه یکسری از اعمال دیگر تاکید شده که به صورت آشکار و علنی انجام شود تصریح کرد: این اعمال “شعائردینی” است و علامت و نماد شیعه و مسلمان بودن ما است.

این واعظ و کارشناس مسائل مذهبی با اشاره به اینکه در بعضی جاها لازم است که شیعیان با رفتار، کردار و کارهای خود شیعه بودن خود را به دیگران بفهمانند افزود: لازم است که شیعیان حتی در پوشش و ظاهر خود به گونه‌ای رفتار کنند که شیعه بودن آنها مشخص شود.

وی با بیان اینکه صلوات نه تنها یک ذکر و یک دعاست که یکی از شعائر شیعه بودن ما است گفت: در هنگام فرستادن صلوات به معارف دینی خود اقرار می‌کنیم پس به فرستادن بلند صلوات تاکید شده است.

حجت‌الاسلام عالی اذان را یکی دیگر از این شعائر مسلمانی برشمرد و افزود: اسمی که بر فرزندان خود می‌گذاریم از نشانه‌های اعتقادی ما بوده و اولین حقی است که فرزندان بر پدر و مادر خود دارند.

وی با تاکید بر اینکه حفظ حجاب از مهمترین شعائر دینی ما در این عصر است گفت: برگزاری مراسم اهل‌بیت پرچم دین و زنده نگهداشتن راه اهل‌بیت است.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32