کد خبر: 10010
17/07/25 - 10:07 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» ، کارگاه آموزشی با عنوان «خانواده، عفاف و حجاب اسلامی» با حضور دکتر حسن بنیانیان، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای عالی انقلاب فرهنگی ویژه مبلغان، طلاب و فعالان فرهنگی بانوان خراسان شمالی برگزار شد . شرکت‌کنندگان در این کارگاه آموزشی با مباحثی از […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» ، کارگاه آموزشی با عنوان «خانواده، عفاف و حجاب اسلامی» با حضور دکتر حسن بنیانیان، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای عالی انقلاب فرهنگی ویژه مبلغان، طلاب و فعالان فرهنگی بانوان خراسان شمالی برگزار شد .

شرکت‌کنندگان در این کارگاه آموزشی با مباحثی از قبیل اصول تمدن غربی و ابزار ترویج فرهنگ غرب که بر مبنای لذت‌جویی شکل‌گرفته است و برهنگی،

دلایل برخورد کشورهای غربی با جریان حجاب اسلامی ازجمله ازهم‌پاشیدگی تمدن غربی از ناحیه عفاف و حجاب اسلامی، مبانی فکری و اعتقادی اسلام بر مبنای وحی و آشنایی با اصول تغییرات آگاهانه و ناخودآگاه فرهنگی در رفتارهای فرهنگی جامعه آشنا شدند.

کارگاه آموزشی یک‌روزه با عنوان «خانواده، عفاف و حجاب اسلامی» با مشارکت مبلغان، طلاب و مسئولان فرهنگی استان به همت مدیریت حوزه علمیه خراسان شمالی در محل سالن اجتماعات کمیته امداد استان برگزار شد.

انتهای پیام/

انتهای پیام

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32